اخباری تازه در موردگوشی گلکسی اس 6

وب سایت فرانسوی NowhereElse اطلاعاتی را در مورد یک قاب گوشی که گویا مربوط به گوشی گلکسی اس 6 را منتشر کرده است.طبق اخبار این وب سایت، این قاب‌ها توسط یک فرد ناشناس به دست آن‌ها رسیده است.
یک وب سایت فرانسوی به نام NowhereElse اطلاعاتی را در مورد یک قاب گوشی منتشر کرده که گویا متعلق به گوشی گلکسی اس 6 است. بر اساس گفته های این وب سایت، این قاب‌ ها از طریق فردی ناشناس به دست آن‌ها رسیده است.با توجه به تصاویر منتشر شده توسط سایت مذکور، به نظر می‌ رسد که ابعاد این گوشی جدید شرکت سامسونگ برابر با 143.32 در 70.70 در 7.19 میلی متر خواهد بود. با این تفاسیر، کوشی گلکسی اس 6 نسبت به مدل قبلی خود دارای ابعادی بزرگتر خواهد بود.
در ادامه‌ اطلاعات منتشر شده در سایت فرانسوی NowhereElse، به نظر می‌ رسد که  سامسونگ گلکسی اس 6 مشابه مدل‌ های قبلی سامسونگ خواهد بود. به طوری که همچنان دارای گوشه های منحنی شکل بوده و دکمه روشن و خاموش در قسمت راست و ولوم صدا در سمت چپ بدنه گوشی قرار گرفته است. در این طرح منتشر شده، فضایی برای فلاش دوربین و حسگر ضربان قبل که در سمت چپ دوربین قرار دارد در نظر گرفته شده است.
همچنین در قسمت بالایی این قاب، دو فضای خالی وجود دارد که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌ اند. به نظر می‌ رسد این دو فضای خالی برای خروجی AUX و اینفرارد در نظر گرفته شده است. هرچند که این قاب طرح نهایی گلکسی اس 6 را نشان نمی‌دهد، اما ظاهری نزدیک به محصول نهایی که در MWC 2015 قرار است رونمایی شود را دارد.

دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس