از سوئیچ KVM چه می دانید ؟

سوئیچ KVM دستگاهی است که امکان اشتراک دو یا چند دستگاه با یک نمایشگر، کیبرد و موس را ایجاد می کند. این کلمه مخفف سه واژه Keyboard، Video، Mouse است که به اشتراک گذاری این تجهیزات اشاره می کند.
کاربرد سوئیچ KVM در سیستم مداربسته چیست ؟
برای دیدن تصاویر سیستم مداربسته نیاز به یک صفحه نمایش خواهد بود. در صورتی که بر روی میز نصب شده دستگاه از قبل نمایشگری متصل به یک کامپیوتر وجود داشته باشد شاید نصب یک نمایشگر جدید صحیح نباشد. با استفاده از سوئیچ کی وی ام امکان اتصال هر دو دستگاه کامپیوتر و DVR به نمایشگر فراهم می کند. پس از فشردن کلید روی سوئیچ KVM تصویر نمایشگر بین کامپیوتر و دی وی آر تغییر می کند.
طریقه نصب و استفاده از سوئیچ KVM
نصب این سوئیچ کارساده است. این سوئیچ  از یک خروجی و معمولا دو ورودی تشکیل شده است. در قسمت ورودی تصویر شما خروجی تصویر رایانه و DVR را متصل می کنید؛ خروجی موس کامپیوتر و دستگاه دی وی آرنیز به همان ترتیب به ورودی های سوئیچ KVM متصل می شود توجه داشته باشید که ممکن است این سوئیچ دارای ورودی موس PS2 باشد و از آنجایی که دستگاه های امروزی معمولا دارای موس USB هستند این قسمت از سوئیچ قابل استفاده نخواهد بود.خروجی تصویر سوئیچ KVM نیز به نمایشگر شما متصل خواهد شد.
tticctv.com

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس