اسپیکر بلوتوثی Om/One

هنگامی که بازار از انواع مدل‌ های مشابه پر می‌شود، ایده‌های بکری به یکباره ظهور می‌کنند که با جلب‌ توجه مشتریان مشکل‌ پسند، جانی دوباره در این بازارها می دهد. اسپیکر بلوتوثی Om/One را می‌توان به همین دلیل و به واسطه طراحی فرازمینی آن در همین دسته گنجاند... ظاهری شبیه به یک Death Star جنگ ستارگانی که خالق آن اعتقاد دارد نه تنها طراحی و شکل و شمایلی خواستنی دارد، که نوع ساخت آن در کیفیت و عملکرد آن نیز تأثیرگذار بوده است.
شناوری و غوطه‌ وری Om/One در فضا به دلیل میدان مغناطیسی ایجاد شده برای آن است. خالق آن ادعا دارد که این چرخش 360 درجه ای علاوه بر تأثیر گذاری بصری و بالطبع روحی روانی آن، می‌تواند صدای قوی تری را از یک اسپیکر با قدرت کمتر به شنونده منتقل کند. حال اینکه این ادعا را باور می‌کنید یا نه ، به هر صورت این اسپیکر سه واتی کمتر از اغلب اسپیکرهای بلوتوثی انرژی مصرف می‌کند. باتری آن لیتیوم یونی قابل شارژ است و با به‌ کارگیری از هفتاد درصد صدا، تا پانزده ساعت قابلیت پخش موسیقی دارد.
اندازه بخش غوطه ور شده Om/One حدود 9 سانتی‌متر در میزان قطر است و با وزنی 340 گرمی از جمله بهترین گزینه‌ های موجود در بازار شمرده می‌شود. همچنین یک آیدیو درایور 75 میلی‌متری و میکروفون نصب شده در درون آن نیز می‌تواند تماس‌ های تلفنی را برای شما میسر کند. بخش کروی حدود 3 سانتی‌متر بالاتر از بخش اصلی مغناطیسی قرار دارد که آن نیز اندازه ای 16 سانتی متری و ارتفاعی 4 سانتی‌متری را دارا می‌باشد. اسپیکر کروی خود قابل‌ حمل است، ولی بخش اصلی، نیاز به اتصال به یک سوکت جهت تأمین انرژی خود خواهد داشت.
اسپیکر Om/One هم‌ اکنون از طریق وبسایت Om Audio مراحل جذب کمک مالی خود را سپری می‌کند. هدف این پروژه 100 هزار دلار بود که هم اکنون به سه برابر این هدف رسیده است. قیمت ابتدایی آن برای حامیان پروژه 179 دلار است و در مرحله پیش‌ فروش احتمالا به 199 دلار خواهد رسید.

اگر همه‌ چیز به خوبی پیش برود و مراحل ساخت انبوه این اسپیکرها بدون مشکل ادامه پیدا کند، دسامبر 2014 زمان ارائه این محصول به بازار خواهد بود.

منبع : دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس