انواع لپ تاپ صنعتی

لپ تاپ صنعتی در سه گروه زیر تقسیم بندی می شوند :

۱- لپ تاپ های صنعتی فوق العاده مقاوم ultra rugged notebook

این مدل لپ تاپ دارای استانداردهای ویژه نظامی می باشد که از نظر فنی از مدلهای دیگر بسیار مقاوم تر هستند.

۲- لپ تاپ صنعتی بسیار مقاوم fully rugged notebook

در این گروه لپ تاپ هایی قرار دارند که قابلیت تبلت شدن هم دارند. لپ تاپ های این گروه جهت مصارف نظامی – فرودگاهی – حمل و نقل – مهندسی و بسیاری از کاربردهای دیگر بسیار مناسب هستند. بخش های ایمنی و مدیریت بحران یکی از بخش های تازه تاسیس می باشند که نیاز به تجهیزاتی دارند که در هر شرایط آب و هوایی و عملیاتی کار می کنند که در این حالت استفاده از لپ تاپ های صنعتی که در دردمای منفی ۲۰ درجه تا ۶۰ درجه سانتی گراد کار می کنند الزامی است. همچنین بدلیل داشتن امکاناتی همچون دید در شب و جی پی اس گزینه بسیار مناسبی برای مصارف در فضای باز هستند.

۳- لپ تاپ صنعتی مقاوم

این گروه از لپ تاپ ها که دارای درجه حفاظتی پایین تری از مدل های بالایی دارند. این سری از لپ تاپ ها جهت مصارف صنعتی و برنامه ریزی های در سایت طراحی شده اند. بدلیل وجود داشتن پورتهای سریال می توانند گزینه مناسبی برای مهندسین در مناطق عملیاتی باشند.

فانکشنهای زیر در کلیه مدلها وجود دارد:صفحه تاچ اسکرین – کیبورد با نور پس زمینه – مولتی تاچ – ویندوز سون یا اکس پی – پورت سریال – جی پی اس – دما منفی ۲۰ – ضد آب و ضد خوردگی – ضد ضربه – صفحه نمایش با قابلیت نمایش در نور آفتاب – باطری اضافه و…

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس