بدون کابل HDMI تصویر را ازلپ‌ تاپ به تلویزیون منتقل دهید

نمایش تصویرلپ‌ تاپ روی صفحه نمایش تلویزیون به‌ راحتی و با HDMI ممکن است. اما اگر از تمایل به استفاده از تکنولوژی‌های بی‌سیم را دارید و لپ تاپ‌ تان به پردازنده‌های جدید اینتل استفاده می کند، پیشنهاد می‌کنیم از تکنولوژی WiDi برای انتقال محتوای لپ‌ تاپ روی صفحه نمایش تلویزیون استفاده کنید و از کابل‌ استفاده نکنید.
تکنولوژی WiDi یا Wireless Display توسط کمپانی اینتل توسعه داده شده وبه کاربر این امکان را می دهد تا محتوای موجود در لپ‌ تاپ خود را به‌ صورت بی‌ سیم روی تلویزیون‌ نمایش دهد.همچنین امکان انتقال تصاویر به تلویزیون‌های فاقد این تکنولوژی با استفاده از تطبیق‌ دهنده WiDi وجود دارد. این تطبیق‌ دهنده‌ها به درگاه HDMI متصل می‌شوند. شما حتی قادر خواهید بود آنها را به پروژکتورهای دارای درگاه HDMI متصل کرده و تصاویر را به‌ صورت بی‌سیم بها کمک آنها پخش کنید.

WiDi از ویدیوهایی تا رزولوشن 1080P و صدای 5.1 کاناله پشتیبانی می‌کند. همچنین با استفاده از نرم‌افزار ارایه‌ شده برای این تکنولوژی به نام Intel WiDi Remote که با ویندوزهای 7 به بالا سازگار است، می‌توانید به‌  صورت همزمان خروجی متفاوتی از تصویر به‌ نمایش درآمده روی لپ‌ تاپ را روی صفحه تلویزیون به نمایش بگذارید. برای شروع به کار با WiDi در ویندوز 8.1 کافی است از Charms Bar گزینه Devices را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه Project روی Add a wireless display کلیک کنید. در این مرحله می‌توانید دستگاه سازگار با WiDi را انتخاب کرده و از انتقال بی‌سیم تصاویر لپ‌ تاپ به تلویزیون لذت ببرید.
دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال