بررسی ویژگی های پرینتر لیزری

پرینتر لیزری رنگی Panasonic KX-P8415 به نظر ترکیب خوبی از قیمت مناسب ، عملکرد و کیفیت دارد.ولی متاسفانه،در آزمایش های انجام شده این پرینتر عملکردی که توسط شرکت پاناسونیک اعلام شده بود را از خود نشان نداد.این پرینتر رابط کاربری خاصی روی پنل دستگاه ندارد و شما تنظیمات لازم را باید از روی سیستم عامل خود انجام دهید.البته این پرینتر تنها از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می کند.

نصب راه انداز این پرینتر روی ویندوز استاندارد و راحت می باشد. همچنین شما می توانید بعد از نصب یک آی پی به پرینتر اختصاص دهید و تحت شبکه به صورت اشتراکی از این پرینتر استفاده نمایید.
شما دو راه برای انجام تنظیمات لازم روی این پرینتر خواهید داشت. اول برنامه راه انداز این پرینتر تحت ویندوز می باشد و دیگری یک محیط تحت وب html اجرا می شود و از طریق آدرس آی پی پرینتر با آن در ارتباط است. البته این صفحه به خوبی طراحی نشده است و کمبودهایی در آن دیده می شود.اگر منوهای دستگاه نیز بهتر طراحی می شد و جابه جایی بین آنها راحتتر بود استفاده از دستگاه بسیار راحتتر انجام می شد.

عملکرد فنی پرینتر Panasonic KX-P8415 نیز مشکلاتی دارد.آزمایشهای انجام شده نشان داده است که عملکرد پرینتر Panasonic KX-P8415 در حدود یک چهارم عملکرد اعلام شده این پرینتر توسط پاناسونیک می باشد.همچنین این پرینتر با مدارک ارسالی توسط برنامه های PowerPoint و Word گاها مشکلاتی دارد.از طرف دیگر کیفیت چاپ این پرینتر برای استفاده های تجاری کاملا مناسب می باشد.شکل های گرافیکی و عکس ها بسیار با کیفیت چاپ می شوند.همچنین نرم افزار چاپ این دستگاه می تواند امکانات خوبی در کنترل میزان مصرف رنگ ها به شما بدهد.همچنین شما تراکم رنگ ها را نیز می توانید توسط این پرینتر کنترل کنید.

پرینتر Panasonic KX-P8415 یک پرینتر لیزری رنگی است با سرعت عملکرد پایین ولی کیفیت چاپ بالا که برای هرگونه استفاده تجاری در شرکت های کوچک مناسب می باشد.

panasonic-hp

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال