تبلت سامسونگ با اسکنر اثر انگشت

سامسونگ قصد دارد با تولید یک تبلت جدید دو ویژگی مهم از سری محصولات جدیدش را به این تبلت‌ها نیز اضافه کند.
گزارش شده که سامسونگ در حال ایجاد مقدمات لازم جهت معرفی تبلت جدید خود با نام گلکسی تب S است که صفحه‌نمایشی AMOLED با رزولوشن بالا دارد و علیرغم انتظار، دارای سنسور اسکنر اثر انگشت می‌باشد!
تب S با رزولوشن 2560x1600 یا WQXGA تولید شده است؛ همان رزولوشنی که سامسونگ پیش از این در سری‌های مختلف از جمله نوت پرو نیز به کار برده بود اما تفاوت این مدل‌ها با تب S در LCD بودن صفحه نمایش آن‌ها است. البته این نخستین بار نیست که سامسونگ از صفحه‌نمایش AMOLED در تولید تبلت بهره می‌برد و پیش از این در تولید گلکسی تب 7.7 نیز این صفحه نمایش‌ها با رزولوشنی بسیار پایین‌تر آزمایش خود را پس داده بودند.
در این تبلت همچنین قرار بر این است که سنسور اسکنر اثر انگشت در داخل دکمه Home تعبیه شود و گفته شده کارایی آن دقیقا مشابه با اسکنرهای موجود در گلکسی S5 است و همان عملکردها چون خرید و فروش و باز کردن قفل صفحه‌نمایش و دیگر موارد مشابه را دارا می‌باشد.

شرکت اپل علیرغم قرار دادن قرار دادن TouchID در گوشی آیفون خود، هنوز آن‌ها را وارد آیپدها نکرده است و شاید امسال با معرفی آیپد جدید، چنین امکانی نیز به آن‌ها اضافه شود.
گلکسی تب S در دو اندازه 8.4 اینچ و 10.5 اینچ عرضه خواهد شد و گفته شده گوشه‌هایی باریک‌تر از مدل گلکسی تب 4 خواهد داشت.
تاریخی برای عرضه و یا قیمت تب S اعلام نشده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال