تبلت نکسوس اچ تی سی

نخستین تصویر منتشر شده از نکسوس 9 نشان از بدنه ای پلاستیکی در آن دارد که بر خلاف گزارش‌های پیشین مبنی بر فلزی بودن آن است.
گوگل در حال تولید یک تبلت نکسوس 9 اینچی به همراه شریک خود شرکت اچ‌تی‌سی است. بعد از شنیدن خبرهای بسیار از این تبلت، حالا وقت آن رسیده که نگاهی به نخستین تصویر منتشر شده از آن نیز داشته باشیم.

اگر این تصویر لو رفته واقعی باشد، تبلت نکسوس 9 از پلاستیک تولید شده که بر خلاف اخبار پیشین مبنی بر فلزی بودن بدنه آن است. این تصاویر از سوی منبع معروف و قابل اعتماد UpLeaks در توییتر منتشر شده است.

با توجه به این تصویر، طراحی نکسوس 9 یادآور طراحی نکسوس 5 گوگل است؛ دوربینی بزرگ در بالا و درج علامت نکسوس به شکل عمودی در پشت المان‌هایی است که پیش‌تر در نکسوس 5 دیده بودیم. از تصویر نمی‌توان اطلاعات بیشتری استخراج کرد و با توجه به دریافت تأییدیه این تبلت در FCC می‌توان به زودی شاهد اطلاعات جدیدی از آن نیز باشیم.

برای یادآوری، اچ‌تی‌سی نکسوس 9 یا ولانتیس دارای یک صفحه نمایش 8.9 اینچی با رزولوشن 2560x1600 پیکسل می‌باشد. مهم‌ترین ویژگی این تبلت وجود اندروید L در آن است که می‌تواند در کنار موتور محرک فوق قدرتمند تگرا K1 انویدیا تجربه بی نهایتی را از لحاظ کیفیت گرافیکی و محاسباتی به کاربر خود ارائه کند.

پیش‌بینی شده که معرفی این تبلت در اواخر همین ماه یا اوایل ماه آینده صورت بگیرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال