تلویزیون 4K شارپ

تلویزیون‌ها جزو مهم‌ ترین محصولات، نمایشگاه CES به شمار می‌روند. تبلیغات شرکت‌ها شاید بعضی از افراد را مجاب به پرداخت چند میلیون تومان هزینه‌ بیشتر برای خرید تلویزیون 4K کند، اما کمپانی شارپ تصمیم گرفته با تولید انبوه و کاهش قیمت تلویزیون‌های 4K، نظر مخاطبان را به خود جلب کند.
کمپانی شارپ علاوه بر تلویزیون 8K خود از چند مدل تلویزیون 4K نیز رونمایی کرده است. تلویزیون‌های 4K این شرکت همگی قیمت زیر ۱۰۰۰ دلار دارند به همین دلیل جزو تلویزیون‌های مقرون به صرفه‌ 4K به شمار می‌ روند.

به این ترتیب شارپ با قیمت‌ گذاری متفاوت خود تلاش می‌کند تا محصولات خود را از نظر قیمتی در سطح به مراتب پایین‌ تری قرار دهد. شارپ فناوری کواترون خود را به تلویزیون‌های 4K نیز وارد کرده است. این تلویزیون‌ها حاشیه‌ بسیار باریکی دارند واز رزولوشن ۴۳۲۰ پیکسل برخوردارند.

تلویزیون‌های ارزان قیمت 4K شارپ قراراست با کمی تاخیر و در سال ۲۰۱۵ وارد بازارشوند. تلویزیون‌های 4K مدل UB30 شارپ در سایز ۴۳ تا ۶۵ اینچ و با قیمت ۷۵۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار عرضه خواهند شد. این تلویزیون‌ها از اندروید تی‌ وی و پلتفرم اختصاصی شارپ با نام SmartCentral پشتیبانی می‌کنند. نوع پنل بکار رفته در این تلویزیون‌ها از LED حاشیه‌ ای است. فرکانس آن‌ها نیز ۴۸۰ هرتز است تا تصویر نرم و روانی را نمایش دهد.

تلویزیون UE30 نیز در سایز ۷۰ و ۸۰ اینچ و با فرکانس ۹۶۰ هرتز عرضه می‌شود. این تلویزیون‌ها از فناوری خاصی برای بهبود نمایش رنگ‌ها بهره می‌برند و تصاویر نرم و روانی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. تلویزیون‌های ۷۰ و ۸۰ اینچی تا ۶ هزار دلار قیمت دارند.

نویسنده: مسعود یوسف نژاد

زومیت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس