رادیو فلش چیست؟

رادیو فلاش جدید TTL Phottix Odin با دو گیرنده

کمپانی ها امگابرندز و فوتیکس از آزاد کننده ی فلش TTT جدید Phottix Odin پرده برداری کردند. آزاد کننده ای که بر خلاف همیشه دارای 2 گیرنده میباشد و علاوه بر آن از 6 باتری AA و تعداد زیادی از آداپتورها و کابل ها نیز بهره می برد. این محصول که برای دوربین های کانن، نیکون و سونی عرضه شده است، عکاسان را قادر می سازد که به صورت بی سیم سیستم های فلش خود را آزاد سازند و هم چنین بصورت ریموت قدرت و تنظیمات زوم آن را نیز انجام دهند. واحدهای فرستنده و گیرنده 2.4 GHZ با چهار کانال تا رنجی بالاتر از 100 متر را پوشش می دهند و از جفت باتری های AA نیز بهره می برند آزاد کننده ی TTL فوتیکس ادین دارای فرستنده رودوربین و واحد کنترل (TCV) به همراه گیرنده سازگار با فلش های کفشک می باشد. ادین به عکاسان 4 کانال بی سیم و کنترل 3 گروه از فلش ها را می دهد.

قابلیت ها
زوم سرفلش می تواند بصورت داینامیکی با تنظیم لنزها تنظیم شود. در ضمن زوم فلش می تواند به سادگی و به صورت دستی و استتیکی از 24 تا 105mmتنظیم شود. در ضمن این سیستم می تواند با فلش non-TTL نیز سازگار شود.
این سیستم جدید با سری استراتو 1 در 4، استراتو چند گانه 1 در 5 و آزاد کننده اطلس II نیز که از محصولات با سابقه کمپانی می باشند سازگار می باشد. پس کاربران قدیمی نباید نگران باشند چون می توانند از همان سیستم های قدیمی خود استفاده کنند.
محتویات
فرستنده TCU فوتیکس ادین
گیرنده فوتیکس ادین 2X
باتریهای AA 6 جفت
کابل 3.5mm PC
آداپتور 6.3mm
CD معرفی و دستور العمل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال