رونمایی از دوربین کانن Canon IXUS 150

شرکت کانن به تازگی از سه مدل جدید در سری دوربین های کامپکت ارزان قیمت خود رونمایی کرده است که عبارتند از دوربین های دیجیتال Canon IXUS 155، Canon IXUS 150 و Canon IXUS 145. هر سه ی این مدل های جدید دوربین های کامپکت زوم بالا هستند که شرکت کانن در آنها از یک سنسور تصویر CCD استفاده کرده است، در نتیجه به علت محدودیت های ذاتی سنسورهای تصویر CCD قابلیت این سه مدل جدید در فیلمبرداری محدود به گرفتن فیلم های HD720p است، اما انتظار می رود در عکاسی و تولید عکس های باکیفیت عملکرد خیره کننده ای داشته باشند. در بین این سه مدل جدید در دوربین های کامپکت ارزان قیمت سری IXUS شرکت کانن دوربین عکاسی کانن IXUS 155 یک دوربین دیجیتالی ۲۰ مگاپیکسل است که مجهز به یک لنز زوم بالا واید با زوم اپتیکال ۱۰x است. این دوربین کامپکت جدید برای مقابله با تاثیرات لرزش دوربین و جلوگیری از تار شدن عکس ها و تصاویر مجهز به سیستم لرزه گیر اپتیکال معروف شرکت کانن با فن آوری Intelligent IS است.
دوربین کاننIXUS 150 نیز مجهز به یک سنسور تصویر CCD 16 مگاپیکسل، لنز واید با زوم اپتیکال ۸x و سیستم لرزه گیر Intelligent IS است؛ در صورتی که دوربین عکاسی Canon IXUS 145 نیز مجهز به همان سنسور CCD 16 مگاپیکسل و لنز واید ۸x است اما با این تفاوت که فاقد سیم Intelligent IS می باشد. دوربین عکاسی Canon IXUS 155 در رنگ های آبی، قرمز، نقره ای و سیاه با قیمت ۱۵۰ دلار، دوربین دیجیتال کانن IXUS 150. در دو رنگ خاکستری و قرمز با قیمت ۱۳۰ دلار و دوربین عکاسی کان IXUS 145 در رنگ های سیاه، نقره ای، قرمز و بنفش با قیمت ۱۲۰ دلار عرضه خواهند شد.
دوربین کان IXUS 150 دوربینی با طرز کار آسان و قابلیت های خیره کننده در گرفتن عکس
دوربینهر سه مدل جدیدی که شرکت کانن به تازگی از دوربین های کامپکت سری IXUS رونمایی کرده است برای این طراحی شده که به شما کمک کنند تمام لحظه های ویژه و به یاد ماندنی خود را با کیفیت بالا به تصویر کشیده و ماندگار کشید. دوربین عکاسی کانن IXUS 150 با بهره گرفتن از یک سنسور تصویر CCD 16 مگاپیکسل و یک لنز واید با کیفیت با زوم اپتیکال ۸x که قدرت زوم آن با ویژگی Zoom Plus بصورت الکترونیکی به ۱۶x می رسد با قابلیت های بالای خود وسیله قدرتمندی برای گرفتن عکس با کیفیت تصویر مثال زدنی، وضوح بالا و جزئیات شارپ است. از سوی دیگر دوربین دیجیتال کانن IXUS 150 با طراحی سوپر کامپکت خود مدلی با قابلیت حمل فوق العاده راحت است و این ویژگی باعث می شود بتوانید این دوربین کامپکت پر قدرت را هر کجا که بخواهید همراه خود ببرید و در مکان های مختلف با استفاده از یک سنسور تصویر ۱۶ مگاپیکسل و یک لنز با زوم اپتیکال ۸x هر بار عکس های فوق العاده شارپ و زیبایی بگیرید. دوربین عکاسی کانن IXUS 150 برای گرفتن عکس های فوق العاده ثابت و عاری از تارشدگی در اثر لرزش دوربین حتی هنگامی که در یک جمع شلوغ از دوستان باشید مجهز به سیستم لرزه گیر اپتیکال پیشرفته Image Stabiliser شرکت کانن با فن آوری و سیستم Intelligent IS است. سیستم Intelligent ISبطور هوشمند و خودکار قادر به تشخیص ۸ حالت لرزه گیری مختلف است – از جمله حالت و گزینه Powered IS که به هنگام فیلمبرداری در زوم بالا در حال حرکت با تاثیرات لرزش دوربین مقابله می کند – و حالت لرزه گیری دوربین را در مناسب ترین تنظیم و حالت تنظیم کرده، عکس ها و فیلم های شفاف و با جزئیات بالا تولید می کند.
دوربین دیجیتال کانن IXUS 150 در کنار سنسور تصویر CCD16 مگاپیکسل و لنز به قدرت ۸x خود مجهز به یک پردازشگر تصویر DIGTC4+ است، که کمک می کند این دوربین کامپکت قادر به گرفتن عکس های فوق العاده شارپ و شفافی باشد. از سوی دیگر، دوربین عکاسی کان IXUS 150 دارای یک دکمه ضبط فیلم اختصاصی است که بلافاصله پس از فشرده شدن دوربین را صرفنظر از حالتی که در آن قرار دارد در حالت فیلمبرداری قرار می دهد، در نتیجه کاربران می توانند سوژه ها و صحنه های مورد نظر خود را بی درنگ و بدون از دست رفتن سوژه به تصویر بکشند. البته به دلیل استفاده از یک سنسور تصویر CCD در دوربین عکاسی کانن IXUS 150 و ویژگی های ذاتی این نوع از سنسورهای تصویر قابلیت این دوربین کامپکت در فیلمبرداری به گرفتن فیلم های HD720p محدود است.
چه در حال گرفتن عکس از یک لحظه به یادماندنی باشید و چه در حال تفریح و گشت و گذار به همراه دوستان و خانواده، دوربین کانن IXUS 150هر بار عکس ها و نتایج خیره کننده ای ایجاد می کند. حالت عکاسی و سیستم Smart Auto یا خودکار هوشمند بکار رفته در این دوربین کامپکت زوم بالا تمام صحنه ها را برای شما تحلیل می کند و از بین ۳۲ وضعیت از پیش تعیین شده موجود بطور خودکار بهترین تنظیمات را انتخاب می کند، بنابراین تنها کار شما به عنوان عکاس این است که بر روی کادربندی بهترین شات تمرکز کنید. در دوربین دیجیتال کانن IXUS 150 تمام حالت های عکاسی دارای یک دکمه Help می باشند که ویژگی های اصلی دوربین را توضیح می دهد و درباره نحوه گرفتن بهترین شات در حالت عکاسی مورد نظر نکات کوتاهی را نیز برای شما فراهم می کند.
اگر دوست داشته باشید با تنظیمات عکس نیز تجربه ای داشته باشید، مجموعه ای از افکت های ابتکاری یا Creative Effects جالب و با طرز کار آسان نیز به شما کمک می کند بند از پای خلاقیت خود در عکاسی باز کنید. از سوی دیگر، در دوربین عکاسی دیجیتال کانن IXUS 150 می توانید با استفاده از مجموعه ای از افکت ها شامل مینیاتوری، چشم یا تنگ ماهی و دوربین اسباب بازی نیز می توانید کل ظاهر و حال و هوای یک تصویر را تغییر دهید؛ که این ویژگی این امکان را رای شما فراهم می کند بتوانید از یک صحنه واحد شات های بی نظیر، جالب و کاملاً متفاوتی بگیرید.
دوربین های عکاسی سری IXUS شرکت کانن به داشتن طرز کار فوق العاده آسان و راحت معروف هستند و دوربین دیجیتال کانن IXUS 150با داشتن حالت عکاسی Smart Auto یا خودکار هوشمند از این قاعده مستثنی نیست. حالت عکاسی خودکار هوشمند با تحلیل صحنه و سوژه عکاسی برای ایجاد بهترین نتایج ممکن تنظیمات دوربین را در بهترین حالت بطور خودکار تنظیم می کند. از سوی دیگر حالت ECO یا ذخیره انرژی نیز در دوربین عکاسی کان IXUS 150 با کاهش مصرف انرژی باطری باعث افزایش عمر آن می شود و این کار را از طریق کاهش نور LCD و در نهایت خاموش کردن هنگامی که از آن استفاده نمی شود، انجام می دهد؛ که از این طریق این امکان را برای کاربران فراهم می کند با یک بار شارژ باطری عکس ها و تصاویر بیشتری بگیرند.
دوربین دیجیتال کانن IXUS 150در کنار داشتن قابلیت های متنوع و خیره کننده در گرفتن عکس هایی با کیفیت تصویر استثنایی با سهولت هر چه تمامتر، این امکان را نیز برای شما فراهم می کند فیلم های HD با کیفیت ۷۲۰p را نیز به همان سهولت بگیرید و دکمه اختصاصی Movie Button دوربین را در یک چشم به هم زدن در حالت فیلمبرداری قرار می دهد. از سوی دیگر، برای اطمینان از اینکه همواره بر روی کادربندی عکس و فیلم کنترل داشته باشید، صفحه نمایش LCD2.7 اینچ (۶٫۸ سانتی متر) دوربین عکاسی دیجیتال کانن IXUS 150به شما کمک می کند همه افراد را در عکس و کادر جا بدهید، و بررسی و مرور عکس ها و تصاویر بلافاصله پس از گرفته شدن را آسان می کند. از سوی دیگر حالت اختصاصی Eco Mode بر روی این دوربین عمر باطری را حفظ می کند و به این معنی است که می توانید با دوربین عکاسی Canon IXUS 150 بدون نگرانی درباره شارژ مجدد فیلم و عکس بیشتری بگیرید.
ویژگی ها و مشخصات اصلی دوربین عکاسی کانن IXUS 150
• مجهز به یک سنسور تصویر CCD 16 مگاپیکسل برای به تصویر کشیدن جزئیات ظریف
• مجهز به لنز زوم بالا واید با زوم اپتیکال ۸X و حداکثر زوم ۱۶X با ویژگی Zoom Plus
• مجهز به سیستم لرزه گیر اپتیکال Intelligent IS برای گرفتن عکس ها و فیلم های شارپ حتی در انتهای تله
• دارای حالت عکاسی Smart Auto یا خودکار هوشمند برای گرفتن شات های زیبا با سهولت هر چه بیشتر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال