رونمایی از دوربین Canon EOS 70D

کمپانی ژاپنی کانن از دوربینDSLR خود با نام   Canon EOS 70D رونمایی کرد.
Canon EOS 70D مجهز به سنسور Dual Pixel CMOS و سیستم پیشرفته فوکوس خودکار است. تکنولوژی جدید کانن برای فوکوس خودکار در EOS 70D این امکان را می‌دهد تا با این دوربین عکاسی همچون دوربین‌های حرفه‌ای فیلم‌برداری نسبت به ضبط تصاویر و تغییر فوکوس برروی اشیاء متحرک اقدام کرد. کانن برای رسیدن به این فوکوس خودکار از فناوری تشخیص فاز بهره برده است.هنگامی که فوکوس این دوربین را با نسل قبلی خود (۶۰D) مقایسه می کنید، بهبود شدیدا به چشم می آید. البته بهبودها به همین جا ختم نشده و حساسیت در نور کم هم پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. این دوربین می تواند با ISO ۱۰۰ تا ۱۲۸۰۰ به عکاسی بپردازد و البته در حالت extended به عدد ۲۵۶۰۰ هم خواهد رسید.
یکی از مشکلات اصلی فیلم‌برداری با دوربین‌های عکاسی سیستم ضعیف فوکوس خودکار در حالت فیلم‌برداری است. اما کانن از سیستم پیشرفته و جدیدی در دوربین ۷۰D بهره برده که به خوبی اشیاء متحرک را تشخیص داده و بصورت خودکار برروی آنها فوکوس را انجام می‌دهد. به این ترتیب از ۷۰D به راحتی می‌توان برای ذخیره ویدیوهای فول‌اچ حرفه‌ای استفاده نمود.
سنسور Dual Pixel CMOS این دوربین به افزایش سرعت فوکوس برروی اجسام متحرک کمک می‌کند تا همه چیز به شکل کاملا نرم و قابل قبولی ذخیره شود. دوربین ۷۰D حتی برای تغییر فوکوس در صحنه‌های متحرک سریع نیز مشکلی نخواهد داشت.
علاوه بر سیستم حرفه‌ای فوکوس خودکار، دوربین EOS 70D مجهز به یک سنسور ۲۰٫۲ مگاپیکسلی APS-C CMOS است که در کنار پردازنده DIGIC 5+ قرار گرفته تا کیفیت و شفافیت تصویر به شکل بسیار خوبی حفظ شود. این دوربین از لنزهای EF پشتیبانی می‌کند و دارای بازه ۱۰۰ تا ۱۲۸۰۰ برای ISO است که البته تا ۲۵۶۰۰ قابل افزایش است.
این دوربین توانایی فوکوس ۱۹ نقطه‌ای و عکس برداری پشت سرهم تا ۷ فریم در ثانیه را در حالت Burst Mode دارد.
کانن اتصال بی‌سیم را نیز در EOS 70D اضافه نموده، تا کاربران به راحتی قادر به اشتراک گذاشتن تصاویر ضبط شده با ابزارهای دیگر از جمله کامپیوتر یا تلفن هوشمند شوند. علاوه بر این، امکان کنترل دوربین از طریق تلفن هوشمند نیز به کمک اتصال بی‌سیم میسر است. برای این کار نرم افزار خاصی به نام EOS Remote برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS ارائه شده که از طریق آن امکان کنترل میزان ISO، سرعت شاتر و میزان گشودگی دریچه دیافراگم وجود دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال