فلش درایوهای سیلیکون پاور

کمپانی سیلیکون پاور دست به تولید دو مدل جدید فلش مموری برای بازار زده است. این دو مدل در نوع USB 2.0 و 3.0 هستند و در آپشن های مختلف آماده شده‌اند.
کمپانی سیلیکون پاور یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تأمین کننده حافظه امروز دو مدل فلش درایو جدید را به بازار معرفی کرد. فلش درایو Touch T06 یو اس بی 2.0 و فلش درایو Jewel J06 یو اس بی 3.0 که همگی در سه رنگ متفاوت مشکی، سفید و آبی تیره عرضه شده‌اند.

از نکات قابل توجه این فلش مموری ها ظاهر کوچک و وزن سبک آن‌هاست که حمل آن‌ها را به راحتی در کمترین فضا ممکن می‌کند. علاوه بر این ظاهر شیک و انحنای اطراف آن‌ها نیز به شکل و شمایل جذاب آن کمک بسیاری کرده است.

مواد پلاستیکی محکم به کار رفته در ساخت این فلش مموری ها، آنها را ضد آب، ضد ضربه و ضد گرد و غبار کرده است. سیلیکون پاور فلش مموری هایTouch T06  و Jewel J06 را در انواع حافظه و سرعت‌های مختلف عرضه کرده است.

مدل Touch T06 یو اس بی 2.0 دارای پنج آپشن شامل 4 گیگ، 8 گیگ، 16 گیگ، 32 گیگ و 64 گیگ است و از طرفی مدل Jewel J06 آن نیز در مقادیر حافظه 8، 16، 32 و 64 گیگابایتی و البته با پشتیبانی از USB 3.0 طراحی شده‌اند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال