محصولات جدید اپل

شاید برای شما هم سؤال باشد که چه زمانی می‌توانید به آخرین نسخه بتای Yosemite اپل دسترسی پیدا کنید. وب‌ سایت 9to5Mac علاوه بر پاسخ به این سؤال اخبار بیشتری نیز از اپل برای شما آورده است.
طبق گفته این وب‌ سایت که سابقه بسیار خوبی از انتشار برنامه‌ های اپل دارد ، نسخه نهایی Yosemite در اکتبر به شکل رایگان عرضه خواهد شد.علاوه بر این‌ها این وب‌ سایت خبر داده که اپل یک مک‌بوک ایر 12 اینچی رتینا و همچنین یک صفحه‌ نمایش 4K همراه یا بدون iMac به بازار معرفی خواهد کرد.

مک‌ بوک ایر رتینا برای مدت بسیاری است که زمزمه‌ هایی از ساخت آن به گوش می‌رسد. ظاهرا خود اپل نیز به این نتیجه رسیده که زمان بروز کردن این محصول از راه رسیده است و صفحه‌ نمایشی با یک رزولوشن 1440x900 پیکسل با آن قاب دور صفحه‌ نمایش بزرگ دیگر جوابگوی نیاز روز بازار نخواهد بود. این کمبود وقتی بیشتر احساس می‌شود که دستگاه‌ های ویندوزی با رزولوشن‌ های 2560x1440 پیکسل به وفور در بازار یافت می‌شوند.

در مورد iMac های 4K البته اندکی شک و تردید وجود دارد.اولین باری است که از قصد اپل برای ارائه این صفحه‌ نمایش‌ها خبری شنیده می‌شود. گزارش جدید ارائه آن را در سه‌ ماهه سوم و یا چهارم نشان می‌دهد که با توجه به محدودیت محموله‌های چیپست اینتل اندکی بعید به نظر می‌رسد و ممکن است این تاریخ تا حتی اوایل 2015 به تأخیر بیفتد.

دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال