معرفی آیفون 6 توسط شهروندی روسی

یک کاربر روسی سعی کرده  با فیلم‌ برداری خوب دیدی متفاوت ازگوشی آیفون 6 مدل 4.7 اینچی را یک هفته قبل از رونمایی به مخاطبان خود نشان دهد.
در حالی که دقیقا مدت یک هفته تا مراسم معرفی آیفون 6 باقی مانده بود، چیزی که در اینترنت کم پیدا نمی‌شود، ویدیوهایی از معرفی قطعات آیفون، مدل‌های اسمبل شده و نشده و جزئیات سخت افزاری آن است. اما آخرین فیلمی که از این کاربر روسی در مورد آیفون 6 مدل 4.7 اینچی در اینترنت دیده شده، شاید تا امروز بهترین دید را از آیفون 6 مدل 4.7 اینچی به ما بدهد.

این ویدیو بیشتر به یک ویدیوی «معرفی پس از رونمایی» یک گوشی شبیه و تهیه کننده فیلم سعی کرده با حرکات مناسب دوربین، دیدی خوب از جهات مختلفی برای بیننده خود فراهم کند. در تصویر می‌توانید حواشی انحنادار، آنتن‌ها و تغییر دکمه‌های پاور را با حرکت آرام دوربین ببینید. همچنین مدل سفید رنگ و مقایسه آن با مدل خاکستری رنگ نیز در قسمت کوتاهی از ویدیو مشاهده می‌شود.

پیش‌بینی شده که در مراسم9 سپتامبر شاهد رونمایی از هر دو مدل آیفون‌های 4.7 و 5.5 اینچی باشیم. ضمن اینکه شنیده‌ها از معرفی یک دستگاه پوشیدنی توسط شرکت اپل نیز حکایت می‌کند. این مراسم چنان بزرگ، حساس و پراهمیت بوده که اپل یک سازه کاملاً جدا برای این مراسم واقع در فلینت سنتر کوپرتینو ساخته است.

با تمام این اخبار، به خاطر داشته باشید که شاید همه چیز را در مورد آیفون 6 بدانیم ولی باز هم امکان غافلگیر شدن بسیاری در مراسم معرفی وجود دارد. ویدیوی یادشده را می‌توانید  لینک‌های  (یوتیوب – آپارات – دانلود از آپارات)  مشاهده و دانلود کنید با ذکر این نکته که این ویدیو به زبان روسی تهیه شده است.

 دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال