معرفی دوربین عکاسی IXUS 145

دوربین عکاسی شرکت کانن به تازگی از سه دوربین عکاسی زوم بالای جدید در دوربین های کامپکت سری IXUS خود رونمایی کرده است که عبارتند از دوربین های Canon IXUS 155، Canon IXUS 150 و Canon IXUS 145. دوربین کانن IXUS 155 که با قیمت ۱۲۰ پوند / ۱۴۹ یورو / ۱۵۰ دلار عرضه خواهد شد یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی است که در بدنه ای فوق العاده کامپکت مجهز به یک لنز با زوم اپتیکال ۱۰x است. دو مدل Canon IXUS 150 (با قیمت ۱۱۰ پوند / ۱۲۹ یورو / ۱۳۰ دلار) و Canon Power Shot IXUS 147 (با قیمت ۱۰۰ پوند / ۱۱۹ یورو / ۱۲۰ دلار) مجهز به سنسور تصویر ۱۶ مگاپیکسل و یک لنز با زوم اپتیکال ۸x می باشند. دو مدل IXUS 155 و IXUS 150 مجهز به سیستم لرزه گیر اپتکیال پیشرفته Image Stabiliser شرکت کانن با فن آوری و سیستم Intelligent ISهستند. شرکت کانن در هر سه این دوربین های جدید از سنسور تصویر CCD استفاده کرده است که قابلیت خیره کننده ای در گرفتن عکس های فوق العاده شارپ با جزئیات بالا دارند، اما به دلیل ویژگی ها و خواص ذاتی سنسورهای CCD قابلیت فیلمبرداری هر سه این مدل های جدید محدود به فیلم های HD با رزلوشن ۷۲۰p است. هر سه دوربین عکاسی Canon IXUS 155، Canon IXUS 150 و Canon IXUS 145 در روزهای پایانی سال جاری عرضه می شوند.
دوربین عکاسی کانن IXUS 145، یک دوربین کامپکت زوم بالا برای نزدیکتر شدن به سوژه
دوربین دیجیتال کانن Canon IXUS 145 یک دوربین عکاسی با سیستم کامپکت و زوم بالای ارزان قیمت با قیمتی زیر ۱۵۰ دلار است که مجهز به یک سنسور تصویر CCD16 مگاپیکسل به همراه یک لنز واید زوم بالا با زوم اپتیکال ۸x بوده، این امکان را برای کاربران فراهم می کند با یک دوربین کوچک و ارزان قیمت در عین حال بسیار توانمند بتوانند عکس های بسیار زیبایی را با کیفیت تصویر خیره کننده و جزئیات شارپ بگیرند.
دوربین کانن IXUS 145 با برخورداری از یک سنسور تصویر CCD با رزلوشن ۱۶ مگاپیکسل و یک لنز واید زوم بالا به زوم اپتیکال ۸X که قدرت و برد زوم آن با ویژگی Zoom Plus بصورت الکترونیکی به ۱۶x می رسد قابلیت های خیره کننده ای در عکاسی در موقعیت های مختلف دارد و قادر است لحظه های به یادماندنی زندگی شما را در عکس هایی با کیفیت تصویر استثنایی، وضوح خیره کننده و جزئیات فوق العاده شارپ به تصویر بکشد. از سوی دیگر دوربین عکاسی کانن IXUS 145 با طراحی سوپر کامپکت خود مدلی با قابلیت حمل فوق العاده راحت است و این ویژگی باعث می شود بتوانید این دوربین کامپکت پر قدرت را هر کجا که بخواهید همراه خود ببرید و در مکان های مختلف با استفاده از یک سنسور تصویر مگاپیکسل و یک لنز با زوم اپتیکال ۸x هر بار عکس های فوق العاده شارپ و زیبایی بگیرید.
دوربین های عکاسی سری IXUS شرکت کانن به داشتن طرز کار فوق العاده آسان و راحت معروف هستند و دوربین دیجیتال کانن IXUS 145 با داشتن حالت عکاسی Smart Auto یا خودکار هوشمند از این قاعده مستثنی نیست. حالت عکاسی خودکار هوشمند با تحلیل صحنه و سوژه عکاسی برای ایجاد بهترین نتایج ممکن تنظیمات دوربین را در بهترین حالت بطور خودکار تنظیم می کند. از سوی دیگر حالت ECO یا ذخیره انرژی نیز در دوربین عکاسی کان IXUS 145 با کاهش مصرف انرژی باطری باعث افزایش عمر آن می شود و این کار را از طریق کاهش نور LCD و در نهایت خاموش کردن هنگامی که از آن استفاده نمی شود، انجام می دهد؛ که از این طریق این امکان را برای کاربران فراهم می کند با یک بار شارژ باطری عکس ها و تصاویر بیشتری بگیرند.
چه در حال گرفتن عکس از یک لحظه به یادماندنی باشید و چه در حال تفریح و گشت و گذار به همراه دوستان و خانواده، دوربین دیجیتال کانن IXUS 145 هر بار عکس ها و نتایج خیره کننده ای ایجاد می کند. حالت عکاسی و سیستم Smart Auto یا خودکار هوشمند بکار رفته در این دوربین کامپکت زوم بالا تمام صحنه ها را برای شما تحلیل می کند و از بین ۳۲ وضعیت از پیش تعیین شده موجود بطور خودکار بهترین تنظیمات را انتخاب می کند، بنابراین تنها کار شما به عنوان عکاس این است که بر روی کادربندی بهترین شات تمرکز کنید. در دوربین عکاسی کانن IXUS 145 تمام حالت های عکاسی دارای یک دکمه Help می باشند که ویژگی های اصلی دوربین را توضیح می دهد و درباره نحوه گرفتن بهترین شات در حالت عکاسی مورد نظر نکات کوتاهی را نیز برای شما فراهم می کند.
دوربین کانن IXUS 145 در کنار سنسور تصویر CCD16 مگاپیکسل و لنز به قدرت ۸x خود مجهز به یک پردازشگر تصویر DIGTC4+ است، که کمک می کند این دوربین کامپکت قادر به گرفتن عکس های فوق العاده شارپ و شفافی باشد. از سوی دیگر، دوربین کامپکت کاننIXUS 145 دارای یک دکمه ضبط فیلم اختصاصی است که بلافاصله پس از فشرده شدن دوربین را صرفنظر از حالتی که در آن قرار دارد در حالت فیلمبرداری قرار می دهد، در نتیجه کاربران می توانند سوژه ها و صحنه های مورد نظر خود را بی درنگ و بدون از دست رفتن سوژه به تصویر بکشند. البته به دلیل استفاده از یک سنسور تصویر CCD در دوربین دیجیتال کانن IXUS 145 و ویژگی های ذاتی این نوع از سنسورهای تصویر قابلیت این دوربین کامپکت در فیلمبرداری به گرفتن فیلم های HD720p محدود است.
ویژگی ها و مشخصات اصلی دوربین کانن IXUS 145:
دوربین ۱۶ مگاپیکسلی برای گرفتن عکس هایی با کیفیت تصویر خارق العاده و جزئیات بالا
مجهز به یک لنز واید با زوم اپتیکال ۸x و Zoom Plus16x برای نزدیکتر شدن به سوژه
مجهز به حالت عکاسی Smart Auto یا خودکار هوشمند که تنها با یک کلیک ساده شات های زیبایی می گیرد.
قابلیت ضبط فیلم های HD720p فوری از طریق دکمه اختصاصی ضبط فیلم
مجهز LCD2.7 اینچ برای کادربندی و بررسی آسان عکس ها و تصاویر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس