معرفی گلکسی S6 اج

اگرچه تصاویر بسیاری از گلکسی S6 در اینترنت منتشر شده، اما تا امروز خبرهای بسیار کمی از گلکسی S6 اج دیده شده است. شاید پتنت های جدید سامسونگ بتواند اولین شمای کلی از این گوشی را به تصویر بکشد.
در چند ماه اخیر و به خصوص پس از ارائه گلکسی نوت اج، یکی از سیاست‌های جدید شرکت سامسونگ توجه بسیاری از دوستداران دنیای تکنولوژی و به خصوص حوزه اسمارت فون را جلب کرده است: صفحه‌ نمایش‌های لبه دار و یا به شکل دقیق تر انحنادار.
اما در چند هفته اخیر و با نزدیک شدن به زمان معرفی اسمارت فون جدید شرکت سامسونگ، بحث‌ها به سمت ورژنی خاص از گلکسی S6 با صفحه نمایش انحنادار رفته است. با این حال، بر خلاف گوشی گلکسی نوت اج که در یک سمت این انحنا را دارد، در گلکسی S6 اج این انحنا در دو سمت صفحه نمایش وجود خواهد داشت.
کمپانی ال‌ جی مدتی قبل با نمایش یک صفحه نمایش با انحنای دوگانه در حاشیه نمایشگاه CES نظر همه را به خود جلب نمود،ولی تاکنون در مورد صفحه نمایش‌های با انحنای دوگانه سامسونگ، تصویری در اینترنت دیده نشده است.
وبسایت Patently Mobile تصاویر پتنتی مربوط به شرکت سامسونگ را بدست آورده که صفحه نمایشی با انحنای دوگانه را نمایش می‌دهد.
بارز ترین ویژگی این پتنت، فلاش بالاجهنده ای است که در حال حاضر هیچ توضیحی برای عملکرد آن وجود ندارد (بخش رنگ زرد).طراحی پتنت ها تنها مربوط به ظاهر یک اختراع است و در مورد عملکرد آن توضیحی نمی‌ دهد، وب سایت Android Authority پیش گویی می کند که چون این بخش تمامی عرض دستگاه را در شامل می شود، امکان دارد محل قرارگیری باتری باشد، و یا در احتمالی ضعیف‌ تر ماژول دوربین را نمایش می‌ دهد.
همچنین می‌توان ادامه دار بودن صفحه نمایش تا پشت دستگاه را مشاهده کرد.در اسمارت فون گلکسی نوت اج این انحنا تنها در بخش جلو و حاشیه دستگاه قرار دارد، اما شاید شرکت سامسونگ تصمیم دارد در گلکسی S6 اج این انحنا را تا پشت دستگاه نیز ادامه دهد؛ در این شرایط می‌ توان به نوتیفیکیشن ها از هر سمت دستگاه دسترسی داشت.
یکی دیگر از نکات مورد توجه این پتنت نداشتن دکمه Home در تصاویر است.
بر خلاف شرکت اپل که تعداد بسیار کمی از پتنت هایش را در زمانی کوتاه به یک محصول واقعی تبدیل می‌کند، شرکت سامسونگ معمولا با فاصله کمی پس از ثبت پتنت ها، محصولی مبتنی بر آن را تولید می‌کند.
در حال حاضرنمی‌توان در مورد ظاهر محصول تولیدی مبتنی بر این پتنت نظری قطعی داد، اما می‌توان در محصولات آینده این شرکت چنین ظاهر و عملکردی را متصور بود.
واقعیت این است که نشانی از یک پروژه Zero و بازطراحی پرچمداران سامسونگ در تصاویر منتسب به گلکسی S6 مشاهده نمی‌شود و تصاویر این پتنت می‌تواند نماینده بسیار بهتری برای ادعای بزرگی باشد که وبسایت های نزدیک به سامسونگ در چند ماه اخیر عنوان کرده اند.

دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس