هارد اکسترنال ADATA مخصوص تلویزیون و کامپیوتر

شرکت ای ‌دیتا که در زمینه تولید ماژول‌ های رم و حافظه‌ های ذخیره ‌سازی فعالیت دارد، به تازگی یک هارد اکسترنال ۲٫۵ اینچی به نام HC500 را به بازار عرضه کرده است. سازگاری با انواع تلویزیون‌های هوشمند و قابلیت استفاده به عنوان فضای ابری اختصاصی جزومهم ‌ترین ویژگی‌های این هارد دیسک اکسترنال محسوب می شود.
هارد HC500 با بدنه‌ فلزی بسیار زیبایش از رابط USB 3.0 پشتیبانی می‌ کند. شرکت ای دیتا این هارد دیسک را در سه ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت، یک ترابایت و دو ترابایتی و در دو رنگ تیتانیوم و طلایی طراحی و تولید کرده است.
همراه با هارد HC500 نرم ‌افزارهای NTI MiST و NTI Backup Now EZ عرضه می‌شوند. با استفاده از نرم‌افزار NTI MiST شما می ‌توانید از فضای ذخیره ‌سازی این هارد دیسک به عنوان یک فضای ابری استفاده نمایید و از پلتفرم‌های مختلف، از جمله ویندوز، مک، اندروید و iOS به فایل‌های آن دسترسی داشته باشید.
دیگر ویژگی هارد دیسک اکسترنال HC500 وجود یک حسگر اضافی به نام G Shock است که کار آن، حفاظت از اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد دیسک در برابر ضربه و حرکات شدید است. اگر ضربه‌ شدیدی به این هارد دیسک وارد شود، حسگر G Shock این ضربه را تشخیص داده و به صورت خودکار فعال می‌شود. در این حالت این حسگر هد خواننده را از روی دیسک جدا می‌کند تا اطلاعات ذخیره شده هیچ آسیبی نبینند.
البته برای اطلاع دادن به شما نیز چراغ هارد دیسک به رنگ قرمز و حالت چشمک‌ زن در می‌آید. پس از برطرف شدن ضربه، این چراغ دوباره به رنگ آبی باز می‌ گردد که نشانه‌ برطرف شدن اثر ضربه و از سرگیری فعالیت عادی هارد دیسک می ‌باشد.
itradar.ir

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال