چاپگرهای جدید اپسون

به تازگی سری جدیدی از چاپگرهای اپسون روانه بازار شده است که از لحاظ کارایی راندمان بالایی دارند و در طراحی آنها از فن‌آوری های بهینه‌سازی شده‌ای استفاده گردیده است.

چندی پیش شرکت اپسون فن‌آوری جدیدی را برای چاپگرهای جوهر‌افشان خود معرفی کرد که CISS یا منبع تغذیه جوهر یکپارچه نام داشت. به واسطه این فن‌آوری، تانک جوهر در کنار خود چاپگر و به عنوان یکی از اجزای بدنه آن عرضه می‌شد و دیگر نیازی به استفاده از کارتریج های جداگانه نبود. به این ترتیب که یک تانک مخزن جوهر در کنار چاپگر تعبیه شده بود که کاربر جوهر را به سادگی در آنها می‌ریخت و از چاپگر استفاده می کرد. پس از اتمام هر رنگ جوهر نیز می توانست به راحتی تانک مربوط به آن رنگ را مجدداً پر کند. این فن آوری علاوه بر کاهش هزینه های چاپ، باعث راحتی کاربر، اطمینان از اصل‌بودن مواد مصرفی، تمیز ماندن محیط کار و بسیاری موارد دیگر می‌شد. اپسون از این فن آوری در نسل جدید چاپگرهای سیاه‌و‌سفید و رنگی خود بهره برد و سبک کاری جدیدی از چاپگرهای جوهر‌افشان را ارائه کرد.

پرینترهای جدیدی که در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته‌اند، از سری L و M اپسون به شمار می روند؛ این پرینترها برای کاربری‌های متفاوتی طراحی شده‌اند و هر کدام قابلیت‌های منحصر به فردی دارند. برای مثال مدل های M100 و M105، چاپگرهای سیاه‌و‌سفید به شمار می روند که قابلیت چاپ متون با سرعت بالا را دارند؛ اما پرینترهای سری L، قابلیت چاپ رنگی دارند و مجهز به تانک جوهر چهار رنگ می‌باشند. البته مدل L800 که مخصوص چاپ عکس با کیفیت بسیار بالا است، یک چاپگر شش رنگ به شمار می رود و رنگ‌های شفاف و چشم‌نوازی را روی کاغذ عکس به جای می‌گذارد. مدل های L110 و L210 مخصوص مصارف خانگی و اداری هستند و مدل L210 علاوه بر چاپ، قابلیت گرفتن پرینت و اسکن را نیز دارد.

تمامی این محصولات در حال حاضر با گارانتی آواژنگ در بازارهای داخلی کشور موجود می باشند. آواژنگ همچنین جوهرهای اصلی این چاپگرها را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد تا از کیفیت بالای آنها اطمینان داشته باشند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس