کولرگازی A3050 سامسونگ

طراحی نوآورانه، دریچه‌های مکش بزرگ و پره‌‏هایی پهن‎تر و قوی‎تر از مهم‏ترین ویژگی‌ ‏های ساختاری این محصول هستند که عملکرد متفاوتی را برای مصرف‎کنندگان به وجود می‌‏آورند.
فناوری کولرهای گازی در دنیا به سرعت در حال پیشرفت است. در ساخت این محصولات تلاش می‌شود تا به نیازهای زندگی امروز بیش از پیش توجه شود. طراحی بدنه، قدرت بالای مکش و دهش، سازگاری با فناوری‌های ارتباطی، مصرف انرژی و پاکسازی هوا از جمله مواردی هستند که در کولرهای امروزی مورد توجه قرار می‌گیرند. کولرگازی مدل A3050 محصولی جدید از سامسونگ است که به تازگی وارد بازار شده است. این کولر گازی با طراحی بدنه سه وجهی و بهره‏‌گیری از فناوری‏های منحصربه‌فرد سامسونگ در ایجاد هوایی پاک و کنترل بهینه، برای خانواده‏‌ های امروزی عرضه شده است. طراحی نوآورانه، دریچه‌های مکش بزرگ و پره‏‌‌هایی پهن‎تر و قوی‎تر از مهم‏ترین ویژگی‏‌های ساختاری این محصول هستند که عملکرد متفاوتی را برای مصرف‎کنندگان به وجود می‏‌آورند.

دارا بودن فن و پره‌‌‏های قوی و بزرگ باعث می‌‏شود تا هوای مطبوع تا 14 متر در محیط انتشار یافته و مکش هوا تا 39 درصد افزایش یابد. در مدل‌های اینورتر، کمپرسور هوشمند این کولر مصرف انرژی را به حداقل می‌‏رساند، ضمن این که تا 25 درصد سریع‎تر از نمونه‏‌های سنتی کولر گازی، هوا را خنک می‌‏کند. این دستگاه با داشتن حسگرهای ویژه‏‌ای، به طور خودکار هوای دلخواه محیط را ثابت نگه داشته و با قابلیت تعیین تعداد افراد در محیط، تاثیر بسزایی در مصرف انرژی دارد.

در طراحی و ساخت این کولر، توجه ویژه‏‌ای به تأمین سلامت خانواده‌‏ها شده است. فناوری پیشرفته و بسیار جدید Doctor Virus با جذب مقاوم‏ترین آلودگی‏‌های محیطی، هوایی پاک و تمیز را به وجود می‌آورد. این تکنولوژی منحصربفرد، جوایز متعدد بسیاری را در دنیا کسب کرده است.

یکی از مشکلات رایج کولرهای گازی، تعویض فیلترهای آنهاست. در کولر مدل A3050، امکان تعویض فیلتر به راحتی و تنها در یک مرحله امکان‏پذیر است. در این کولر از فناوری Cristal Gloss مشابه آنچه در ماشین‌‏های لوکس دنیا استفاده می‏‌شود، بهره گرفته شده است. این فناوری ظاهری زیبا و براق به کولر داده می‏‌دهد و تجربه توأمان زیبایی و ماندگاری را برای کاربر فراهم می‌‏کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال