کیفیت دوربین Sony Xperia Z3 از دید عکاسان حرفه ای

سونی اکسپریا Z3 نه تنها باریک‌ ترین گوشی ضدآب دنیا با شارژدهی بالا و صفحه‌نمایش بزرگ است، بلکه از یک دوربین عکاسی فوق‌العاده قدرتمند بهره می برد. البته اگربتوانید با آن مثل سه عکاس حرفه‌ای Greg Funnell انگلیسی، Ben Thomas استرالیایی و J.N. Silva آمریکایی، عکس بگیرید.
 این سه  عکاس‌ها یک دستگاه گوشی Xperia Z3 یا Z3 Compact دارند. اوج کار این سه نفر از زمانی آغاز شد که عکس‌های خودشان را در آکادمی عکاسی سونی اکسپریا ,مکانی برای به نمایش گذاشتن وبه اشتراک گذاشتن ایده‌های عکاسی، ترفندها، و... است.

لازم به ذکر است که در مقایسه‌ای که سایت Phone Arena بین دوربین‌های هوشمند برگزار کرده، سونی اکسپریا Z3 برنده نهایی نشد، ولی در اینجا عملکرد خوبی را در معرض دید گذاشته است.بهتر است بدانید که این سه عکاس حرفه‌ای، عکس‌های مختلفی را در شرایط متفاوت با نور زیاد، تاریک، مات و غیره به ثبت رسانده‌اند.
فن‌آوری Cyber-shot و Handycam سونی در گوشی Xperia Z3 با یک دوربین 20.7 مگا پیکسلی با دریچه دیافراگم یک بر روی 2.3 اینچ و حسگر Exmor RS همراه شده است،همچنین پردازشگر قدرتمند و لنز 25 میلی‌متری G Lens، این پکیج فوق‌العاده را به شما می دهد.

 دیجی کالا

  

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال