گلکسی نوت 4 و صفحه نمایش انحنا دار

شرکت سونی در گلکسی نوت Edge دست به یک خرق عادت بزرگ است؛ صفحه نمایشی انحنادار که ممکن است در نگاه اول کمی عجیب و بی فایده به نظر برسد، اما طبق گفته سامسونگ، دارای سه فایده بزرگ است.
سامسونگ علاوه بر رو کردن برگ محصول برتر خود در بازار فبلت ها یعنی گلکسی نوت 4 یک هم‌خانواده و همزاد دیگر را برای این فبلت به دنیا معرفی کرد.هم خانواده ای که البته یک ویژگی اساسی و کاملا متمایزکننده دارد؛ صفحه نمایش انحنادار!
این انحنای زیبا که در یک طرف ازصفحه نمایش گلکسی قرار گرفته، بنا بر گفته سامسونگ شامل مزایای زیادی است؛اول اینکه شما می‌توانید با رؤیت نوتیفیکیشن ها در حاشیه صفحه نمایش و بدون نیاز به کل صفحه نمایش عمر باتری خود را افزایش دهید.
دوم اینکه امکان دیدن سریع تر و مستقیم تمامی برنامه های کاربردی شبکه‌های اجتماعی که معمولا دارای بیشترین بازدید می‌شوند و همچنین دیگر آپدیت‌های نرم افزاری فراهم شده است. ومورد آخر, با امکاناتی که برای این انحنا در نظر گرفته شده می‌توان نحوه دسترسی‌ها، دکمه‌ها و تنظیمات اضافی را برای گ.شی هوشمند تعریف کرد.
مدل گلکسی نوت اج , در عین حال چون گلکسی نوت 4 یک فبلت به محسوب می شود؛ صفحه نمایشی 5.6 اینچی با رزولوشن 2560x1440 دارد و حالا 160 پیکسل اضافه نیز در حاشیه خود ذخیره نگه داشته است
چیپست آن نیز یک اسنپ دراگون 805 چهار هسته ای با فرکانس 2.7 گیگاهرتز می‌باشد و محصول کوالکام در واقع اولین تجربه اش را در یک چنین فبلت انحناداری تجربه می‌کند.
همچنین در پشت این اسمارت فون چون نوت 4 دوربینی 16  مگاپیکسل با لرزش گیر لیزری تصویر دیده می‌شود، اما دوربین جلو تبدیل به یک مدل 3.7 مگاپیکسلی f/1.9 شده که می‌تواند دید گسترده‌ تری را برای آن داشته باشد. 
گلکسی نوت اج, مثل گوشی گلکسی نوت 4 دارای یک قلم S Pen است و در واقع در همه موارد جز اندازه صفحه نمایش و انحنای موجود در آن، مشترک هستند.

قیمت این فبلت هنوز نامعلوم ولی اخبار و ساختار این فبلت کاملا معلوم می‌کند که قیمتی بالاتر از گلکسی نوت 4 را خواهد داشت. امید است گلکسی نوت Edge در حوالی ماه اکتبر به بازار عرضه شود.

 دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال