سال‌ها بود که همه منتظر ظهور اولین تلفن‌های خمیده و منعطف در بازار بودند. بالاخره در سال 2013 طرح‌های مفهومی سال‌های نه چندان دور در قالب دو محصول رده بالا معرفی شدند. ال‌جی با G Flex و سامسونگ با Galaxy Round لقب پیشتازان این عرصه را به خود اختصاص دادند. در این میان ال‌جی ابتکارات خاص خود را در این دستگاه گنجاند. G Flex نه تنها بدنه و نمایشگری منعطف دارد، بلکه از یک باتری منعطف و خارق‌العاده نیز بهره می‌برد.

باتری 3500 میلی آمپر-ساعتی G Flex در شرایط سنگین کاری به راحتی نزدیک 8 ساعت دوام می‌آورد. این باتری در بسیاری از موارد 24 ساعت کامل نیاز مصرف کننده را تامین می‌کند. در حالت عادی و مصرف روزمره این تلفن با یک شارژ می‌تواند به طور میانگین دو روز کار کند. شاید این عدد و رقم‌ها هنوز با ایده آل فاصله بسیار زیادی داشته باشند. با این حال به نظر می‌رسد در رقابت با پرچمداران بزرگی چون گلکسی S4 و آیفون 5s حرف زیادی برای گفتن داشته باشد. HTC One Max تنها رقیبی است که توانسته از G Flex پیشی بگیرد.
ال‌جی در این تلفن از یک باتری منعطف و پشته ای منحصر به فرد استفاده کرده.  این باتری قدرتمند 3500 میلی آمپر-ساعتی جابجا شدنی نیست، با این حال قادر است این تلفن خمیده با نمایشگر 6 اینچی‌اش را تا ساعت‌ها سر پا نگه دارد. در ادامه نظر شما را به تست باتری انجام شده توسط PhoneArena جلب می‌کنیم.

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس