گوشی خمیده LG G Flex

سال‌ها بود که همه منتظر ظهور اولین تلفن‌های خمیده و منعطف در بازار بودند. بالاخره در سال 2013 طرح‌های مفهومی سال‌های نه چندان دور در قالب دو محصول رده بالا معرفی شدند. ال‌جی با G Flex و سامسونگ با Galaxy Round لقب پیشتازان این عرصه را به خود اختصاص دادند. در این میان ال‌جی ابتکارات خاص خود را در این دستگاه گنجاند. G Flex نه تنها بدنه و نمایشگری منعطف دارد، بلکه از یک باتری منعطف و خارق‌العاده نیز بهره می‌برد.

باتری 3500 میلی آمپر-ساعتی G Flex در شرایط سنگین کاری به راحتی نزدیک 8 ساعت دوام می‌آورد. این باتری در بسیاری از موارد 24 ساعت کامل نیاز مصرف کننده را تامین می‌کند. در حالت عادی و مصرف روزمره این تلفن با یک شارژ می‌تواند به طور میانگین دو روز کار کند. شاید این عدد و رقم‌ها هنوز با ایده آل فاصله بسیار زیادی داشته باشند. با این حال به نظر می‌رسد در رقابت با پرچمداران بزرگی چون گلکسی S4 و آیفون 5s حرف زیادی برای گفتن داشته باشد. HTC One Max تنها رقیبی است که توانسته از G Flex پیشی بگیرد.
ال‌جی در این تلفن از یک باتری منعطف و پشته ای منحصر به فرد استفاده کرده.  این باتری قدرتمند 3500 میلی آمپر-ساعتی جابجا شدنی نیست، با این حال قادر است این تلفن خمیده با نمایشگر 6 اینچی‌اش را تا ساعت‌ها سر پا نگه دارد. در ادامه نظر شما را به تست باتری انجام شده توسط PhoneArena جلب می‌کنیم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال