گوشی HTC با یک دوربین و دو لنز

استفاده بیش از یک لنز در دوربین‌ها ایده جدیدی نیست، قبلا دوربین‌هایی با دو و سه لنز تولید شده است ولی ایده استفاده از دو لنز به صورت همزمان اولین بار است که برای دوربین تلفن‌های همراه هوشمند مطرح می‌شود.

شاید شما با شنیدن عبارت "یک دوربین و دو لنز" به یاد دوربین‌های عکاسی قدیمی می‌افتید که از یک لنز برای چشمی و از لنز دیگر برای گرفتن عکس استفاده می‌کردند و فاقد آینه متحرک بودند. ولی HTC به عنوان یکی از خلاق‌ترین شرکت‌های تولید کننده تلفن همراه اقدام به استفاده از دو لنز برای دوربین اصلی گوشی جدیدش کرده است.

HTC چند سال پیش مدل EVO 3D که از دو دوربین برای فیلم برداری سه بعدی استفاده می‌کرد و مجهز به یک صفحه نمایش سه بعدی بود را ارائه نموده بود که برای دیدن تصاویر به عینک سه بعدی هم نیاز نداشت. ولی امسال HTC با ارائه مدل M8 پایش را فراتر نهاده و از دوربین دوم برای افزایش کیفیت و همچنین بزرگنمایی استفاده کرده است. به طوری که  فاصله کانونی هر دو لنز متفاوت بوده و دوربین می‌تواند بین این دو لنز سوئیچ نماید بدون افت کیفیتی که در بزرگنمایی دیجیتال ایجاد می‌شود.
 البته اینکه دقیقا از این ماژول دوربین در HTC M8 استفاده شود هنوز از سوی HTC  تایید نشده است و معلوم نیست که این دوربین قابلیت فیلم‌برداری سه بعدی را داشته باشد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس