Google Auto Link شناخته شده

Google Auto Link قرار نیست به شکل یک سیستم عامل Embedded یا جاسازی شده برای این ماشین‌ها ارائه شود بلکه به شکل «پیشنهادی» خواهد بود و راهی آسان برای کار با اسمارت فون با استفاده از صفحه نمایش خودرو و کنترولورهای درون آن را ارائه می‌دهد.
نخستین بار در ژانویه امسال و در نمایشگاه CES بود که گوگل و شرکای خودروسازش خبر از ایجاد یک اتحاد به نام Open Automotive Alliance یا OAA دادند. گوگل در CES اعلام کرد که به همراه شرکت‌های بزرگی چون آیودی، جنرال موتورز و هندا در حال تولید یک سیستم اندرویدی هماهنگ با خودروهاست. در همان مراسم اعلام شد که این پلتفرم در پایان سال معرفی خواهد شد.

حالا سایت Autonews اطلاع داده که ممکن است در هفته آینده و در کنفرانس Google I/O نخستین دیدار را با این سیستم داشته باشیم. از طریق سه منبع مطلع به این وبسایت خبر داده شده که این پلتفرم بر پایه اندروید در خود گوگل با نام Auto Link شناخته می‌شود، اما ممکن است در هنگام ارائه نامی دیگر داشته باشد.

Google Auto Link قرار نیست به شکل یک سیستم عامل Embedded یا جاسازی شده برای این خودروها ارائه شود بلکه به شکل «پیشنهادی» خواهد بود و راهی آسان برای کار با اسمارت‌فون با استفاده از صفحه‌نمایش خودرو و کنترولورهای درون آن را ارائه می‌دهد.

چنین سیستمی را هم اینک اپل نیز با نام CarPlay عرضه کرده است، اما بر خلاف گوگل این سیستم به شکلی کاملا جاسازی شده در اتومبیل قرار می‌گیرد. Autonews در ادامه افزوده که Auto Link در I/O امسال معرفی خواهد شد، اما گوگل تمایلی به مشخص‌کردن نام نخستین خودرو مجهز به این سیستم نشان نداده است.

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس