Microsoft Silverlight چیست؟

 Microsoft غول دنیای نرم افزار است و این عظمت را با سیستم عامل Windows و بسته Office خود بدست آورد. به تدریج این موفقیت ادامه داشت تا هم اکنون که به فناوری هایی مانند سیستم عامل موبایل, مرورگر, بازی های رایانه ای و … رسیده است. حتی در زمینه سخت افزار هم وارد شد و Xbox 360 را معرفی کرد.
تعداد زیاد محصولات این شرکت, باعث شده است تا نتوان به طور دقیق هر محصول را بررسی کرد و از جزییات آن آگاه شد. شاید اخیرا از از فناوری جدید Microsoft با نام Silverlight چیزهایی شنیده باشید. در واقع بعضی از وبسایت های ماکروسافت و نرم افزارها بدون این فناوری درست کار نمی کنند. Microsoft Silverlight چیست و استفاده از آن برای ما چه فرقی دارد؟
بحث Silverlight از سال ۲۰۰۷ و به هنگام انتشار اولین نسخه به میان آمد و بهترین تعریف (شعار) برای آن “نرم افزار ارایه آنلاین” بود. Silverlight به عنوان یک Web Application Framework شروع به کار کرد و روش طراحی تعامل, بین محتواهای آنلاین را محیا می کرد. ورودی می توانست از طریق رایانه کاربر وارد شود و نتیجه نهایی در نرم افزار رخ می داد. چندین فرمت ویدیویی و صوتی نیز پشتیبانی می شد.
این تعریف ابتدایی بسیار شبیه فناوری Flash است. شما فایل های Flash را دایما باز و استفاده می کنید (حتی نا خواسته). اما همیشه از Flash انتقادهایی می شود و بسیار آسیب پذیر و باگ خیز به نظر می آید. به عبارت دیگر, Silverlight نوع دیگری از این فناوری را ارایه می کند.

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس